Diary,...

The end.

27. října 2010 v 10:38 | ToaSter*W*
Ahoj, omlouvám se, že jsem tak dlouho nepsala, ale nestíhám se školou. Mám 3 blogy, o GG, VD a Taylor Momsen a ani jeden mě nebaví. Gossip girl pořád sleduju, miluju Taylor Momsen, Iana Somerhaldera a jsem posedlá The Vampire Diaries, jenom prostě nemám čas všechno ukládat a přidávat články. Takže přemýšlím že všechny smažu a udělám si jeden blog, kde budou rubriky pro všechny a budu tam přidávat když budu mít chuť, ne z povinnosti. :) Rozhodně si s sebou chci jako moje nejmilovanější Aff vzít B. a potom Wyhi, jestli bude chtít. :) Teď ale ještě potřebuju vymyslet nějakou adresu a taky nevím jestli bych neměla obměnit Toastera, třeba jen na T., ale zase nechci kopírovat B. :D Chápete? xD Tak pište vaše názory a nápady na adresu :))

Pozastavení do konce prázdnin.

7. srpna 2010 v 12:52 | ToaSter*W*
Ahoj, omlouvám se, vím že dost dlouho nic nepřibylo, proto pozastavuju. Dělám velkou rekonstrukci na www.just-vampire-diaries.blog.cz, proto se vůbec nestihám věnovat tomuhle. Pozastavuju do konce prázdnin! Poslední týden jedu na soustředění, takže nebudu ani dělat tu rekonstrukci. Omlouvám se, nebudou žádné články ani obíhání Affs. Ale jakmile bude dokončená rekonstrukce, vracím se zpět v plné síle! Takže v září ádios! :))

Odjíždím 23.7-1.8.

22. července 2010 v 11:29 | ToaSter*W*
Ahoj, jen sem se vám chtěla omluvit, že zítra odjíždím a vrátím se až příští neděli. Takže nebudou žádné články, nepřednastavovala sem. Dneska ještě udělám oběhnu SB, a pak ádios amígos. Affs, prosím, nemažte si mě. Užijte si prázdniny! :)

Spousta novinek!

9. července 2010 v 17:22 | ToaSter*W*
Ahoj ahoj ahoj! Mám tady pro vás pár novinek. Zaprvé: ruším tady Vampire Diaries! Možná si říkáte, že mi to moc dlouho nevydrželo, ale "dostala" jsem blog o VD od jedné adminky, která na něj nemá čas. To znamená, že teď vám smažu odkazy v menu na jednotlivé rubriky, ale celé rubriky zatím mazat nebudu, protože některé věci budu "přendavat" na "nový" blog. Asi vám tím pádem dochází, že sem toho moc nepřibyde, protože budu hodně věcí přidávat a předělávat tam. A s časem to bude ještě horší, protože mam celý příští týden brigádu. Kdybych celý týden neobýhala, omlouvám se, ale nemažte si mě.  Pak už se vrátím. Můžete to nazvat takovým polopozastavením. Taky se chci věnovat tomu blogu, který je jen o Taylor, ale tam je málo novinek, takže to moc nemění. Teď jdu oběhnout a pak se vrhnu na ten nový. Ještě sem se chtěla zeptat, nevíte jak vložit video (písničku) aby byl vidět jen ten posuvník, video už ne? (: Nějak si s tím nevim rady. (: Takže, sice občas možná něco přidám a oběhnu, ale ahoj přespříští pondělí! :)

Můžete mě najít ještě na těchto blozích:


2.7. - 4.7. 2010

2. července 2010 v 10:56 | ToaSter*W*
Ahoj, jen vám jdu sdělit že dneska odjíždím pryč a vrátím se až v neděli, takže do té doby nic nepřibyde, ale pak se pokusím dodat všechno co zameškám. Užívejte si prázdnin!! :)

Vampire Diares?

22. června 2010 v 20:00 | ToaSter*W*
Znovu se ptám, chcete zde i Vampire Diaries? Byly by tady samozřejmě shooty, informace a další bláboly, ale hlavně FAN VIDEA, vyrobené mnou i nalezené na youtube. Nezapomenu samozřejmě ani na online epizody, grafika a všechno co se bude moc dát kdekoliv stáhnout! Hlavně s DAMONEM!! xD :) Vzhledem k tomu že je v názvu etc, tak to nevidím jako problém, protože nový blog se mi zakládat nechce. :) Tak co?

Chcete sem i VD? :)

19. června 2010 v 20:34 | ToaSter*W*
Ahoj, ptám se Vás, jestli byste tady chtěli potkávat i informace a novinky o hercích z Vampire Diaries (hlavně IAN, Nina, Paul), protože jsem totálně závislá na VD, nejen na Gossip girl. Tenhle blog má v názvu etc. (atd.), takže bych v tom neviděla problém, co vy? Samozřejmě by ste se dočkali bezedné dávky videí s Damonem a Elenou, jejichž sem se právě stala fanouškem ve fan clubu :) Pište do komentářů :)
 
 

Reklama