Gossip girl//Producentka promlouvá!!

19. srpna 2009 v 18:58 | ToaSter*W* |  Other (Gossip Girl)
CHUCK & BLAIR
"Chuck (Ed Westwick) a Blair (Leighton Meester) budou párem po celou 3. sérii, ale nebude to tak hladké. Chuck a Blair mají velmi jedinečný vztah, něco, co jsme do této doby neviděli. Rozhodně se s nimi nudit nebudete.

SERENA & CARTER! OMG!
V posledním díle 2. série se Serena van der Woodsen (Blake Lively) nečekaně sešla s Carterem Baizenem (Sebastian Stan). Chodí teď spolu ? Ne tak docela. Něco mezi Cartrem a Serenou určitě bude, ale ne nadlouho.NATOVA NOVÁ HOLKA
Drama mezi Natem Archibaldem (Chace Crawford) a jeho mocným dědečkem bude pokračovat. Začne to v momentě, kdy si najde novou lásku, Bree Buckley (Joanna Garcia), dívku z Texasu, republikánku, politickou rivalku rodiny Vanderbiltovy. Něo jako Romeo a Juliet.

DANŮV FLIRT S DÍVKOU Z NEJVYŠŠÍCH KRUHŮ
Jak se někdo z Brooklynu dá dohromady se superstar ? Olivia Burke (Hilary Duff) je bývalá slavná dětská herečka, která nyní žije úplně normálně. Najednou je s Danem Humphreyem (Penn Badgley), který nesnáší smetánku a neví, odkud ona pochází. Serena rozhodně žárlit nebude. Jsou teď spíše sourozenci než bývalými milenci.

SJEDNOCENÁ RODINA ?
Syn Rufuse a Lily se rozhodně objeví. A Vanessa v tom hraje taky roli.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama